Deze MDE aanbouw bomenrooimachine kan gemonteerd worden aan de MDE Globe TR120.
De blote wortel rooiunit S50 onderscheid zich door zijn solide maar compacte bouw. De rooiunit is zo uitgevoerd dat de boom vlak boven de grond vastgeklemd wordt. Hierdoor is stambreuk of beschadiging vrijwel uitgesloten. De aanbouw bomenrooimachine is geheel in eigen huis ontwikkeld en wordt door onszelf gefabriceerd. Hierdoor zijn wij in staat om een constructie te fabriceren volgens onze eigen specificaties en kwaliteitseisen. De gehele unit is zo gemaakt dat het eigen gewicht niet te hoog is, maar dat dit niet ten koste van de sterkte gaat. De aanbouw bomenrooimachine kan uitgerust worden met verschillende maten u-messen; 30 – 50 centimeter, of indien gewenst een rooischop.
Aan de achterzijde is de aanbouw bomenrooimachine voorzien van een ankerschop met parallellogram die de rooiunit behoedt tegen zijdelings wegglijden tijdens het rooien. Tussen de tractor en de rooiunit komt een hydraulische cilinder, zodat de rooiunit altijd vlak gesteld kan worden en waardoor de rooiunit tijdens transport naar de tractor toe opgetrokken kan worden. De aanbouw bomenrooimachine kan optioneel gevoed worden door een eigen hydraulisch systeem bestaande uit pomp, tank en filter.
MDE units die mogelijk zijn aan de TR120:
- MDE kluitensteekunit
- MDE stokkenboor STB32TR
- MDE hefmast HM7
- MDE blote wortel rooiunit S50
De onderstaande opties zijn mogelijk bij de MDE Globe:
- Cabine, deze is voorzien van:
- Verwarming;
- Ruiten met getint veiligheidsglas;
- Openslaande voorruit voorzien van een ruitenwisser;
- Luxe luchtgeveerde en verwarmde stoel met verstelbare armleuningen;
- Geïntegreerde deur handgrepen;
- Deuren voorzien van gasveren;
- Aan de buitenzijde is de cabine geheel vlak en voorzien van ronde hoeken om boombeschadiging te voorkomen.
- Camera
- Radio, zeer compacte inbouw radio en 100% IPX5 waterbestendig!
Ontdek zelf wat MDE Machinebouw voor u in huis heeft. U bent altijd welkom in onze showroom of vraag direct een offerte aan.
Meer weten over onze machines of diensten, laat het ons weten.
Ons bedrijf is zeer flexibel en in staat om voortdurend de kwaliteit van onze machines te bewaken.